МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР «БЕРЕЗІЛЬ»
Бориспільської міської ради Київської області

 

У минулі вихідні на першому знімальному дні телевізійного кастингу проекту від поважного журі у складі Ігоря Кондратюка, Слави Фролової та улюбленця всіх дітей Дзідзьо першокласниця Оленка Калініченко, використавши у своєму виступі скоромовний речитатив, розмовний та вокальний жанри, отримала три «так». Ефір шоу на каналі СТБ стартує з 4 березня, але у яку саме суботу ми зможемо побачити виступ нашої талановитої землячки, поки не відомо, бо кастинги в столиці іще триватимуть до 7 лютого, а лише після їхнього закінчення почнеться монтаж самих виступів посерійно.

— Минулого року у нас в театрі у міському щорічному конкурсі читців ім. Т. Шевченка брала участь старша сестра Оленки Катя, дуже талановита дівчинка, яка тоді виборола перше місце, — розповідає керівник дівчинки і директор Бориспільського муніципального театру Світлана Бевз. — Я рекомендувала їй взяти участь в обласному конкурсі читців ім. Т.Шевченка, але для цього ще потрібно було провести з нею декілька репетицій. І ось на першу репетицію, як пригадую, Катрусю привів дідусь, а з ними прийшла ще й Оленка. Вона була дуже жвава, комунікабельна і практично відразу привернула до себе увагу. Тоді ж вона сказала, що теж знає багато віршів і... почала читати. Всі були в захваті! Я вирішила, що хоча вона і не брала участі у міському конкурсі, але просто мусить поїхати з нами на обласний! Часу, аби вивчати з нею щось нове, було мало, тому ми взяли вірш Шевченка «У нашім раї, на землі», який вона вже знала, трішки попрацювали і поїхали! І яке було наше здивування, коли вона виборола 2 місце!

Після цього дівчат готували для роботи у дуеті і, наприклад, невдовзі на літньому фестивалі−конкурсі «Київ скликає друзів», підкоривши членів жюрі і глядачів гуморескою Павла Глазового, вони отримали почесне перше місце. Саме там, до речі, на свою адресу вони уперше почули вигуки: «Маленькі зірочки з Борисполя!»

Мама дівчаток згадує, що вже тоді її Катруся була рішуче налаштована взяти участь у шоу талантів.

— Моя старша донька доволі амбіційна. Це саме вона спонукала мене на те, щоб я заповнила заявку на участь у кастингу, на що я навіть у думках ніколи не замахувалась. І от на попередньому кастингу, що відбувся у жовтні, їхнє декламування гуморески Глазового «Ярмарок» теж страшенно усім сподобалось. Проте, подзвонивши у грудні, редактори програми нам відразу поставили умову, якщо в нас не буде заперечень, то для подальшої участі вони обрали... лише Оленку. Я розумію, їм для шоу треба геть малі, більш мімішні. Моя Катя насправді не менш талановита, особливо у декламуванні, до речі, саме завдяки їй ми свого часу потрапили у театр, і Оленку взагалі помітили.

Тож на зимовому телевізійному кастингу «ярмаркувала» складною гуморескою Глазового, яка потребує не лише майстерності актора, а і дуже гарної техніки мови, вже лише Оленка. (Для підстраховки виступ доповнили і сучасним репертуаром. Пані Тамарі спало на думку написати гумореску про дуже популярну сьогодні гру про покемонів, у якій на своїх гаджетах пропадає зараз молодь. В цій історії бабуся, аби заманити до себе онуків, була змушена опановувати сучасні технології.)

Попри виснажливу втому від очікування, а на студії маленька зірочка дитячої театральної студії Муніципального театру Борисполя зі своєю групою підтримки була вже о 8 ранку, хоча сам виступ відбувся лише о 20-й годині, зі своїм номером, як зауважила керівник дівчинки, Оленка справилась прекрасно.

— Все пройшло так, ніби це був сон — хвилюючий, напружений і, врешті решт, дуже успішний, — написала після події на своїй сторінці у фейсбук Тамара Калініченко. — Чи були б ми там, якби свого часу Оленчин хист не був підмічений Світланою Бевз, талановитою актрисою, відданим викладачем, фанатом своєї справи. Вона не просто керує Бориспільським муніципальним театром, а вкладає в цю справу неймовірно багато сил і часу. І, власне, результат роботи дитячой студії, що діє при театрі, тепер зможе засвідчити вся Україна. Дякуємо Вам, Світлано Валентинівно, за ваше терпіння, наснагу і відданість. Також окрема вдячність нашому чудовому викладачу з вокалу Ілоні Мартинюк — говорити про Ваш талант, все одно що розказувати сліпим про веселку. Вас треба слухати і насолоджуватися кожним звуком.

— Тепер всі ми з нетерпінням будемо чекати у березні ефіру на СТБ і, якщо пощастить, прямих ефірів. Попереду на нас чекає велика концертна діяльність, а також конкурси і фестивалі, — зауважила насамкінець Світлана Бевз.

http://i-visti.com