МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР «БЕРЕЗІЛЬ»
Бориспільської міської ради Київської області

Лялькова вистава — це театральне видовище, яке творить дива: дивує, радує, активізує та навчає граючи. І далеко не кожна дитина має змогу відвідати ляльковий театр в Києві. А пізнання театрального мистецтва за допомогою лялькових вистав є важливим тому, що дитина розуміє про що йдеться та чому вчить дана історія лялькових персонажів.

Порадувати, зацікавити, розвеселити своїх вихованців має змогу Будинок дитячої та юнацької творчості м. Борисполя адже вже більше 20-ти років тут функціонує гурток «Ляльковий театр», в ньому займаються учні 6-10 класів. Заняття допомагають розвитку творчих здібностей дітей, виховують у них творчу ініціативу, увагу, пам’ять, почуття дружби та відповідальності.

Кожна вистава є тематичною та повчальною і доповнює, бесіди керівників гуртків з дітьми щодо правил безпеки та життєдіяльності, закріплює попередні знання. Кожну виставу переглядають вихованці усіх груп гуртків дошкільного та молодшого шкільного віку БДЮТ абсолютно безкоштовно.

За планом вони відбуваються один тиждень на два місяці, ось і в грудні з настанням перших зимових днів вже стало актуальним та важливим повторити правила безпечного поводження взимку та здорового способу життя.

Засвоїти ці правила мали змогу найменші вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя з 05-10.12.2016 року з допомогою казки про сніговика та його друзів.

Перед початком перегляду лялькової вистави в рамках тижня здоров'я були проведені ранкові зарядки. Про важливість здорового способу життя розповідали вихованці творчої студії «Чабрець». Під час перегляду лялькової вистави «Зимові пригоди Сніговика», діти побачили зимову історію, яка має на меті навчити безпечним правилам поводження в зимовий період.

Дуже важливо пояснити дітям в зрозумілій для них формі правила безпечної поведінки та збереження здоров'я і саме казка, гра і є наочним прикладом правильного наслідування. Загалом лялькові вистави відвідали 364 дитини, які з радістю розповіли, що потрібно робити, щоб не захворіти.