МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР «БЕРЕЗІЛЬ»
Бориспільської міської ради Київської області

27 березня Бориспільський муніципальний театр показав бориспільцям народний водевіль «Кум-мірошник» за твором Дмитра Дмитренка, поставлений за сучасною режисурою і в оригінальному виконанні. Режисер вистави Марія Караман, авторка нашумілого столичного проекту «TRAMWAY», театральне дійство якого насправді відбувається в трамваї, що їде по маршруту від Контрактової площі до Оболоні столичними вулицями.

Тож і бориспільці, яким пощастило переглянути виставу, переконалися у режисерській креативності. Адже хитрий і винахідливий спокусник кум-мірошник (соліст КМК «АКАДЕМ» Григорій Глінський, а віднедавна він ще й актор Муніципального театру) на сцені перетворюється на виконавця не лише народних, але й сучасних пісень, які хоч кого візьмуть за душу. Ну як не сподобається такий чолов’яга веселій, красивій і порядній сільській молодичці Хвесьці, роль якої виконує танцюристка ансамблю «Молодички» Світлана Головань (керівник Світлана Новодворська)? У неї це, як і в Григорія Глінського, театральний дебют!

До речі, відбувся ще один дебют, так би мовити, колективний. Адже в новому для себе амплуа — співочих сільських дівчат — виступив на сцені уже відомий в Борисполі ансамбль «Оріяна» (художній керівник Людмила Мірошниченко).

Актори Бориспільського муніципального Лідія Федотова і Сергій Чехович грають не вперше, але і їм треба було, виконуючи ролі Медової і трохи наївного, але доброго душею Хвеськиного чоловіка Хоми, виявити певну креативність.

Перший для багатьох млинець вийшов не глевким, а навпаки! Яскраву, веселу і запальну виставу глядачі вітали аплодисментами і квітами. А міський голова Анатолій Федорчук, який разом з працівниками міськвиконкому був присутній на прем’єрі, не лише привітав з Міжнародним днем театру, а й пообіцяв, що вже цього року бориспільці матимуть змогу переглядати вистави у новій залі на 350 місць.

Наталія Можайкіна, «ТС» від 01 квітня 2016 року