МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР «БЕРЕЗІЛЬ»
Бориспільської міської ради Київської області

У Муніципальному театрі Бориспільської міської ради напередодні Пасхи відбулося свято «Світлий день Великдень». Невеличку тематичну виставу показали учасники дитячої театральної студії «Бориспільські діамантики» - викладач та художній керівник театру Поминальна Галина Сергіївна та учасники дитячої хореографічної студії – викладач та балетмейстер театру Смирнова Наталя Михайлівна. Це вже друга сумісна робота, яку зробили дитячі студії, що діють при Муніципальному театрі нашого міста. Нагадаємо, що першою такою сумісною роботою була вистава «На Миколая».

Ідею об’єднати зусилля дитячої театральної та хореографічної студій у такі вистави подала балетмейстер театру. Вона ж запропонувала обрати для робіт напрямок народних та фольклорних свят. Це дуже близько по духу дорослим, а особливо нашим дітям.

Вистава «Світлий день Великдень» пройшла цікаво та з особливим настроєм. Глядачі побували на передсвятковому ярмарку, зустрілися зі справжніми вербовими котиками, побачили хоровод різнокольорових крашанок та майже головну героїню свята – паску. А потім під великодні дзвони мали змогу привітати одне одного з наступаючим Великоднем. Це була справжня атмосфера свята, яку передали юні артисти та танцюристи і яку відчули всі глядачі присутні в залі. Свято вдалось! Христос Воскрес!